CyanGate Hakkında

CyanGate, temel olarak Dijital Değer  Yönetimi (DAM) alanında, implementasyon,dosya adları uzantısı, değerleri barındırma ve yönetilen hizmetler gibi profesyonel hizmetler sunmaktadır. CyanGate, DAM Hizmetlerinin tüm yelpazesini (Opentext DAM,SAP DAM,Elvis DAM,Swivle DAM) sağlama konusunda 22 yılı aşkın deneyime sahiptir. Perakende, Yayıncılık, Medya ve Yayıncılık gibi çeşitli sektörlerde tanınmış küresel Fortune 500 şirketleriyle çalışmıştır. Https://www.cyangate.com/projects

CyanGate Salesforce partneri olmakla birlikte 100’ün üzerinde müşteriye sahiptir.Hizmet verdiği bu müşteriler  arasında Kraft Heinz,KOHLER,Monster Energy,Oracle,Palo Alto,Jaguar Land Rover,Hyundai Capital gibi bir çok sektörden firmalar mevcuttur.

CyanGate’i benzersiz kılan bir özelliği de DAM alanındaki tecrübesini Salesforce AppExchange de geliştirdiği ürün olan S-Drive ‘a aktarmış olmasıdır.

https://www.sdriveapp.com/

CyanGate aynı zamanda MuleSoft’un Yazılım Geliştirme Partneridir. MuleSoft Anypoint platformunda CyanGate’in tamamen geliştirdiği Amazon S3 Glacier ürünü mevcuttur.

 İhtiyaçlarınız ve sorularınız için CyanGate Türkiye ile iletişime geçin!