Oldcastle® Masonry & Hardscapes Şirketi Elvis DAM’ı Seçti

Kuzey Amerika’nın binalarında ve sert zemin marketlerinde kullanılan yenilikçi ve sürdürülebilir duvar ve sert zemin ürünleri konusunda lider tedarikçi olan Oldcastle® Masonry & Hardscapes mimarlık şirketi, dijital veri yönetimi konusunda WoodWing’in Elvis DAM çözümünü seçti.

Oldcastle Mimarlık, bir çok tanınmış markanın üretim binalarının arkasındaki yenilikçidir ve Oldcastle®, Inc. şirketinin yan kuruluşudur. Oldcastle Inc Kuzey Amerika’nın uluslararası ürün üreten ilk 5 şirketinden birisidir (www.crh.ie). Oldcastle Mimarlığın pazarlama bölümü, Elvis DAM’ı sadece yaratıcı iş akışları için kullanmakla kalmayıp, ayrıca Elvis DAM internet arayüzü sayesinde dijital değerlerin tüm ülke çapında bütün satış temsilcilerine dağıtılması amacıyla da kullanmayı planlamaktadır.

İşin gerçekleştirimi WoodWing’in Kuzey Amerika’daki özel iş ortaklarından CyanGate tarafından yapılacaktır.

CyanGate Hakkında

CyanGate, dijital değer yönetimi çözümleri konusunda uzman güçlü ve köklü bir şirkettir. Genel merkezi Cincinnati (Ohio)’da bulunmaktadır ve Ankara (Türkiye) de bir merkezi daha vardır. CyanGate’in iş ortakları WoodWing Software (Elvis DAM), OpenText (Media Manager), ve Salesforce.com’dur.

CyanGate dijital değer yönetimi ve Salesforce.com konusunda profesyonel servisler sunar. Ödüllü dijital değer yönetimi çözümleri açısından CyanGate’in 15 yıldan daha fazla tasarım, gerçekleştirme ve ürün teslimi deneyimi vardır. Daha önceden CyanGate, küresel Fortune 500’deki en iyi bilinen şirketlerle çalışmıştır. Bu şirketlerin sektörleri Perakendecilikten, Yayıncılığa, Medyadan Bilişime kadar uzanır.

WoodWing Software hakkında

WoodWing Software,  kurumsal, hesaplı ve çok kanallı yayın sistemleri geliştirip pazarlar. En son nesil dijital değer yönetimi sistemi Elvis DAM, WoodWing’in ana ürünüdür. WoodWing’in çözümleri genelde yayıncılık ve yayımcılık sektörünü ilgilendirir: gazeteler, dergiler, kitap basım evleri, yayıncılar, ajanslar, pazarlama departmanları gibi. Kaliteli, ekonomik ve pazara uygun içerik sunmayı hedefleyen bütün şirketler WoodWing’in müşterisi olabilir.

WoodWing’in Elvis DAM çözümü güvenli ve etkili değer yönetimi sağlar. Bu dijital değerler kolayca yazıcıdan çıktı olarak alınabilir, ya da Web tarayıcısından, cep telefonundan veya abletten kolayca erişilebilir. Dijital değerler static veya dinamik olabilir.

WoodWing Software, 2000 yılında kuruldu ve merkezi  Zaandam (Hollanda)’da bulunmaktadır. Avrupa’da, Amerika’da ve Asya’da çeşitli satış ofisleri vardır. Müşterilerine yerel olarak 100 ülkedeki 90’dan fazla iş ortağı ile hizmet verir. WoodWing’in uzun süredir var olan Adobe Teknoloji İşbirliği sayesinde iş ağı bir çok teknoloji firmalarını da kapsayacak derecede büyümüştür. WoodWing’in ürünleri ve servisleri hakkında detaylı bilgi için www.woodwing.com.